Przeczytaj najczęstsze pytania dotyczące Hologramów ELS zadawane przez naszych klientów. Może znajdziesz odpowiedź szybciej również na swoje pytanie.

Hologram będzie pasował?

Czy nowy hologram els na pewno będzie pasował do kolekcji moich pozostałych naklejek kolekcjonerskich ?

Wszystkie oferowane w naszym serwisie kolekcjonerskie hologramy els są oryginalne i identyczne z tymi jakie wydawane są w dziekanatach uczelni wyższych, zatem z pewnością nowo zakupiony hologram ELS będzie pasował do twojej obecnej kolekcji naklejek na legitymację. Hologramy na legitymację studencką którymi dysponujemy spełniają wszystkie wymagania rozporządzenia ministra w sprawie dokumentacji przebiegu studiów i posiadają wszystkie zabezpieczenia cechujące oryginalny hologram do legitymacji ELS. Dlatego, kolekcjonerski hologram który otrzymasz od nas, z pewnością nie będzie odróżniał się od innych z Kolekcjonerskich Naklejek ELS którymi dysponujesz.

To na pewno jest legalne?

Czy kolekcjonowanie hologramów studenckich jest zgodne z prawem?

Kwestia legalności hologramów studenckich, kupowanych do celów kolekcjonerskich jest wciąż drażliwym tematem, jednak bez powodu. Oryginalne hologramy Els mogą być całkowicie legalnie nabywane przez osoby , które planują wykorzystywać je tylko do celów kolekcjonerskich Dlatego, bez obaw możesz uzupełniać swoją kolekcje o kolejne egzemplarze nowych naklejek studenckich z nowymi datami. Warunkiem jednak jest przeznaczenie nabywanego hologramu els. Pamiętaj że nie możesz się nim posługiwać jako oryginalnym dokumentem potwierdzającym status studenta. Zatem, zgodnie z polskim prawem; posiadanie, nabywanie, sprzedawanie kolekcjonerskich hologramów studenckich jest w pełni legalne.

Mogę zapłacić przy odbiorze?

Czy jest możliwość płatności za naklejki kolekcjonerskie przy odbiorze?

Oczywiście jest możliwość zakupu Naklejki do legitymacji studenckiej ELS a następnie opłacenia zamówienia wraz z odbiorem przesyłki. Wybierając płatność przy odbiorze, wysyłamy zamówienie za pobraniem. Opłaty dokonasz gdy przesyłka dotrze do Ciebie. Jeśli masz nieznaczne obawy przed zakupem i przedpłatą za zamówienie , wybierz płatność przy odbiorze. Zdajemy sobie sprawę jak wiele ofert w Internecie, w serwisach ogłoszeniowych jak oglaszamy24 , okazuje się ofertami oszustów. Wybierając płatność przy odbiorze, masz pewność że przesyłka zostanie wysłana i to, że otrzymasz swoją nową naklejkę kolekcjonerską .

Znalazłem tańszą ofertę w serwisie ogłoszeniowym, co teraz?

Dlaczego w serwisach ogłoszeniowych są tańsze oferty z kolekcjonerskimi naklejkami studenckimi ?

W Internecie możesz natknąć się na wiele ogłoszeń oferujących kolekcjonerskie hologramy na legitymację a i wiele z nich jest nadzwyczaj interesująca ze względu na atrakcyjną cenę hologramu do legitymacji. Niestety bardzo wiele ofert w serwisach ogłoszeniowych typu Oglaszamy24 jest fałszywa i nieprawdziwa. Część sprzedawców oferując Naklejki studenckie ELS , liczy na naiwność kupującego oferując niską cenę by następnie po sprzedaży szybko zniknąć. Zwróć uwagę na opinie, w portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych ich nie znajdziesz. Pamiętaj również, że atrakcyjna cena nigdy nie idzie w parze z jakością produktu. Dokonując zakupu hologramu poprzez serwis ogłoszeniowy z podejrzanie niską ceną musisz również liczyć się z dużym ryzkiem zakupu podróbki, która w żaden sposób nie będzie przypominała oryginalnego hologramu na legitymację i znacząco odbiegała wizualnie od reszty kolekcji. Najlepszą rekomendacją są oczywiście opinie dotychczasowych klientów lub znajomych oraz opinie na forach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *